Září 2007

Medvídek

29. září 2007 v 14:09 Filmy a seriály
Den 28. září si v deníčku zaznamenávám červeným puntíkem...nejenže jsme díky svatému Václavu zůstali doma a nešli do školy, ale hlavně jsme ( my, amatorypair O:) ) shlédli ale opravdu výborný film v místím velkokině:D..doporučujeme oba,myslím :)
Pro celý článek klik na nadpis :o)
Příběh zasazený do současné Prahy vypráví osudy tří kamarádů, kteří se znají už od školních let. Mají k sobě velmi blízko, vzájemně se se svými rodinami navštěvují a jejich vztahy se zdají být idylické. Málokdo z jejich okolí, včetně jejich žen, však tuší, že všichni z nich mají tajemství, která zásadně ovlivní jejich další směřování. Co se stane, když přetvářky, tajnosti a lži vyjdou na povrch? Vydrží jejich přátelství a manželství? A existuje takové kamarádství i mezi ženami?

další ovečky O:)

25. září 2007 v 21:28 Ovečky
Oveček není nikdy dost :o) sheep

L.O.V.E.

24. září 2007 v 20:00 Pictures
Tu jsou nejake obrazky, ktere se mi docela libi:o)...chtela bych je ,, venovat" druhemu majiteli tohoto blogu....O:)

Mixxx songů:o)

18. září 2007 v 16:33 | Oveczka |  Hudba

Love pictures

15. září 2007 v 11:33 Pictures
Pro další obrázky klikněte na celý článek:o)

Jednotka příliš rychlého nasazení

14. září 2007 v 17:06 Filmy a seriály
Noo....hooodně drsná komedie s hooodně nečekaným závěrem:D..doporučuju!!
Zapomeňte na všechny komedie z policejního prostředí, které jste doposud viděli. Jednotka příliš rychlého nasazení se od nich liší asi tak, jako se rozkošná zombie komedie Soumrak mrtvých liší od svých žánrových konkurentů. Ostatně ji mají na svědomí stejní tvůrci, kteří i ji vybavili neodoaletelně suchým britským humorem, svéráznými postavičkami a nečekaně originální zápletkou.

RRRrrrr!

2. září 2007 v 17:56 Filmy a seriály
:D......no comment
Před 35 000 lety, v časech, kdy boj o oheň už byl skončen, přišel na řadu šampon!
Šampon, kvůli kterému byl spáchán první zločin v dějinách lidstva. Dva pravěké kmeny, Špinavovlasatí a Čistovlasatí žijí v harmonii a míru až do chvíle, když si Špinavovlasatí uvědomí, že jsou od sousedního kmene značně odlišní…, a to čistotou vlasů. Čistovlasatí se však o tajnou pěnivou recepturu nehodlají dělit... Čistovlasatí až doposud žili klidný, šťastný a čistý život. Nikoho z nich nenapadlo, že by jim mohl někdo závidět krásné čisté vlasy. Dokonce ani špinavý a smradlavý sousední kmen Špinavovlasatých. Ale jednou v noci se to stalo. Poprvé v historii lidstva byl spáchán zločin. Člověk zabil člověka… Co bylo motivem? Kdo vyřeší tuto záhadu? Co když je tato vražda pouze začátkem hrůzostrašné série? Všechny tyto otázky začínají řešit prehistoričtí vyšetřovatelé. Začíná pravěká špionáž a s ní přichází i první vyšetřovaný zločin v dějinách lidstva. Zažijete první výslechy, sledování a podezřívání.

Nenávist ( The Grudge)

2. září 2007 v 17:49 Filmy a seriály
No....někdo říká,že skvěly horor, někdo, že trapárna na entou..vyberte si sami.D..
Nenávist je americký film. Je založen na předpokladu - pokud někdo zemře v záchvatu zuřivosti, jeho duch zůstane na tomto místě (ve filmu konkrétně ve starém domě u dvou sourozenců a jejich matky, o kterou se stará pomocnice) a když někdo vkročí na místo smrti - nebo tam žije - duchové mrtvých se jim zjevují tak dlouho, dokud nezemřou i oni. (odstěhování nepomůže - "Nenávist si tě najde všude!")