Prosinec 2007

Královna Alžběta: Zlatý věk

31. prosince 2007 v 14:18 Filmy a seriály
Postavila se nejmocnější armádě světa. Unikla pokusu o atentát. Kvůli vyššímu zájmu obětovala svou lásku a nechala popravit svou příbuznou. Jmenovala se Alžběta a především díky ní se Británie může chlubit přívlastkem Velká.
Myslím, že nominaci na Oscary si zaslouží Cate rozhodně...byla skvělá...

Liv Tyler

30. prosince 2007 v 19:31
.......natural beauty........

Hugh Laurie

30. prosince 2007 v 19:25

Nová rubrika...

30. prosince 2007 v 19:09 Zajímavosti
Tak jsem se rozhodla pro novou rubriku - Starz...mely by se tu objevit fotky ruznych znamych osobnosti, ktere me (nas) zaujaly :o)

Click

30. prosince 2007 v 18:52 Filmy a seriály
Michael Newman (Adam Sandler) je nejen architekt, ale co je horší i workaholik, jenž zanedbává svou rodinu a své soukromí vůbec. Jednoho dne se mu dostane do rukou zajímavá drobnůstka, neobvyklá hračička - dálkový ovladač. Ale ne ledajaký ovladač, protože tento umožňuje Michaelovi posunovat čas zpátky a připomíná mu tak různé dávno zapomenuté životní situace. Když se však ovladač zblázní, nastávají Michaelovi horké chvilky…

Mango :-*

30. prosince 2007 v 17:55 Fashion
Mmmmmm......Mango!

Zlatý kompas

29. prosince 2007 v 14:01 Filmy a seriály
Moc pěkně udělaný fantasy film :o) Jen si myslím, že všechny nové fantasy se prostě budou srovnávat s Pánem prstenů, i tady bychom našli podobné prvky...a tento souboj by Zlatý kompas asi nevyhrál..každopádně doporučuju skouknout, končí tak trochu otevřeně, pokud se bude držet knižní předlohy můžeme se těšit ještě na dva díly :o) Určitě se podívejte na trailer!:)
Na oficiální stránce také můžete zjistit, jaký by byl váš daemon, mně vyšel Aeschylos, nějaká opice :D Prý jsem chytrá, rozhodná, nevýřečná, vůdcovská...no,nevím :D oficiální stránka

Moje dárečky...

24. prosince 2007 v 13:10 Zajímavosti
Tak včera jsme měli s panem P. náš Štědrý večer a koukejte,co jsem dostala O:) a jeste ruzickovou sul do koupele, neco na zub a ovecku na klice :o) KRÁSNÉ VÁNOCE!!!!!!
A pane P., děkuju :-*
V pozadi ma stara oveckova, v popredi ma nova Roxy penezenka :o)
Obal na mobil, mnam :-*
Esprit Connect For Her

Jíte na Vánoce kapra?

20. prosince 2007 v 16:55 Zajímavosti
U nás jí kapra bohužel jen taťka. Ačkoli ryby miluju, kapra fakt nemám ráda:( Takže ho nahrazujeme smaženým kuřecím řízkem...

Štědrovečerní tabule

19. prosince 2007 v 18:40 Zajímavosti
Pardoooon, kdyz ja posledni dobou myslim temer jen na jidlo :D

Butterfly Effect

18. prosince 2007 v 12:53 Filmy a seriály
.....úúúúúúúúúúúžasný film..........:-*

OSUDOVÝ DOTEK. Změň jednu věc. Změníš všechno.

Existuje jedna zajímavá teorie - teorie chaosu neboli efekt motýlích křídel ... Napínavý thriller odehrávající se mezi minulostí, přítomností a budoucností. Mladý fyzik Evan Treborn (Ashton Kutcher) se vydává díky svým zápiskům z dětství na riskantní cestu do minulosti, aby ji změnil, napravil své chyby a setkal se s láskou svého života.Nebezpečný experiment se mu však vymkne z ruky a následky jsou hrůzostrašné ...Novinky Avon- prosinec :o)

15. prosince 2007 v 14:33 Avonek
Ovocné tělové jogurty- mmmmmmmmm :-*

Ojojoj...

12. prosince 2007 v 20:33 Zajímavosti
Rika vam neco ETIKA NIKOMACHOVA? :D...mne bohuzel taky ne, a to z ni mam mit v patek vypracovany referat :D..jedine, co vim je, ze to napsal Aristoteles a je to o pratelstvi..proste KONEC :/
hajzleeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!! .............pardon O:)

Lemurci :o)

11. prosince 2007 v 16:26 Zajímavosti
Na oplatku, sumiko :o)

Juuu...

10. prosince 2007 v 12:45 Zajímavosti
..takovy obchod mit nekde pobliz...O:) Je to sice z Anglie, ale v prepoctu na nase penize to nevychazi az tak hrozne...:o)

kolikrát najdete toho pravého?...once...

9. prosince 2007 v 17:09 Filmy a seriály
Nezávislý irský muzikál Once, v němž hlavní pár vytvořili Glen Hansard ( on ) ze skupiny Frames a česká pianistka a zpěvačka Markéta Irglová ( ona ), stál jen 150 tisíc dolarů a začínal ve dvou sálech; postupně mu jich přidali nad stovku, vydělal tři miliony dolarů a dál stoupá na výsluní.

Stužkáč :o)

9. prosince 2007 v 15:33 Zajímavosti
juchuuuuuuuuuuu :-************

Zbouchnutá

9. prosince 2007 v 11:37 Filmy a seriály
Jedna z těch lepších amerických komedií :o)
Alison Scott (Katherine Heigl, hvězda seriálu Chirurgové) je krásná a chytrá novopečená televizní reportérka. Ben (Seth Rogen - 40 let panic) je oplácaný a líný povaleč, jehož jedinou ambicí je pokračovat ve sladkém nicnedělání, jak jen to půjde. Ti dva se setkali v baru, společně se opili, vyspali a jen tak mimochodem počali nového člověka. Bez vědomí téhle důležité informace se ráno jako rozumní dospělí lidé zastyděli a rozloučili. Navždy. Pak se ale Alison udělalo špatně a Ben přijal telefonát, který jeho dosavadní sladký život pořádně opepřil. Před budoucími rodiči se vynoří zcela zásadní otázka: Je jejich jediné pojítko - společné dítě - natolik pevné, že je navzdory tomu, že jsou natolik odlišní a vůbec se neznají, udrží pohromadě? Odpověď naneštěstí nehledají sami, ale s pomocí řady vedlejších postav, z nichž za zmínku stojí Benovi blázniví spolubydlící nebo Alisonina přemoudřelá starší sestra.
Výsledkem je inteligentní romantická komedie s řadou nezapomenutelných momentů, která vás provede od nechtěného početí až k očekávanému finále, u něhož si ti, co to už prožili, řeknou, že je Zbouchnutá na hollywoodský film až neskutečně pravdivá, a ti, co je to teprve čeká, si začnou podobně zábavnou devítiměsíční jízdu přát.