Únor 2008

Oscarová móda :o)

28. února 2008 v 17:42 Fashion
Anne Hathaway
Callista Flockhart

Street dance academy

26. února 2008 v 18:35 Hudba
Mně se to prostě strašně líbííííííí!!!!!! Skvělí tanečníci, skvělá kamera...:-*
Mimochodem, jsou to Slováci :o)


And the winner is...

25. února 2008 v 18:36 Hudba
MARKÉTA IRGLOVÁ AND GLEN HANSARD !!!!!
Tak toho Oscara nakonec vyhráli, jsem ráda, zasloužili si to :o)

Ať už jsou prázdniny!

25. února 2008 v 18:28 Moments of life
Sice se budu i tak učit, ale aspoň se vyspííííííííííííííííííím!
P.s. To její triko je boží ;o)


2 úžasné písničky :-*

22. února 2008 v 16:53 Hudba
BT- Never Gonna Come BackDown
Tady remixík :o)
A Cinema Bizarre - Lovesong
To jsou teprve týpci! :D

Orsay

20. února 2008 v 16:04 Fashion

Pokání

20. února 2008 v 12:48 Filmy a seriály
Nevím, co říct...snad jen: To musíte vidět!

Je mi hrozně...

19. února 2008 v 20:38 Moments of life
Znáte tu reklamu jak sedí týpek na pohovce a má hrát, že má chřipku, ale on ji ani hrát nemusí?...no,tak já bych ho teď mohla směle zaskočit :D a kdyby mi poté slečna také nabídla nějaký zázračný přípravek, abych se toho zbavila, byla bych opravdu happy:D
Bolí mě hlava, teče mi z nosu, pálí mě oči, ale přesto se učím ty z******é derivace ( doplňte, co je libo, jen ať je to hodně sporsté!).

UDG - Hvězdář (a další) :o)

17. února 2008 v 10:37 Hudba
Poslouchali jsme ji v autě, když jsme jeli z plesu a nějak mi uvízla v hlavě ;)

Harry Potter a Relikvie Smrti !!!

15. února 2008 v 15:36 Zajímavosti
Jejdaaaaa, ja se od te knizky nemuzu odtrhnout,ctu vsude a porad:D Za dva dny pres trista stranek a to jsem zas tolik casu nemela :D..


Něco pro holky...:o)

13. února 2008 v 17:48 Fashion
Stránky a popis různých módních značek z celého světa ;)

Avon na únor :o)

13. února 2008 v 12:25 Avonek
Roll - on různé vůně

Náš projev v bulletinu :o)

11. února 2008 v 21:36 Zajímavosti
" Jedna pětka - žádná pětka !""Je lepší shořet než vyhasnout."(Kurt Cobain)
Vážené osazenstvo, je mi ctí vám oznámit, že jsme splnili tuto čtyřletku úderně, rázně, vtipně a s obrovským nasazením, řídíce se heslem: "Se štítem, nebo na něm". Mnohdy jsme si mysleli, že naše cesta skončí nezdarem, katastrofou, totální potopou anebo spíš záchytkou, ale není to tak. Náš boj se společným nepřítelem se zdá být úspěšným... a na zástavu tiše sněží. Musíme vzdát hold těm, kteří nám v době temna ukázali správnou cestu, nezlomili hůl nad námi (ani o nás) a byli nám zářným příkladem. Slibujeme, že do poslední bitvy vstoupíme se vztyčenou hlavou, odvahou v srdci a vůlí bojovat až do konce

Americký gangster

11. února 2008 v 21:17 Filmy a seriály
Drrrrrrsny film...jak smirgl :D Ne,fakt...Oscara by si zaslouzil!
Strhující příběh o vzestupu a pádu jednoho z nejmocnějších mužů newyorského podsvětí a o obyčejném poldovi, který ho dostal na kolena. Atmosféra prohrávané války ve Vietnamu na začátku sedmdesátých let dolehla na Ameriku jako těžká deka. Vojáci se z asijských bojišť vraceli buď v černých pytlích, nebo závislí na drogách a tuto "zálibu" lavinovitě šířili mezi veřejností. Byznysu s narkotiky se okamžitě chytily mafiánské klany, které pro klid na práci neváhaly masívně korumpovat celé policejní sbory. V tomto ozvduší se zrodí černá hvězda podsvětí Frank Lucas (Denzel Washington), která díky vlastní odvaze a inteligenci dokáže záhy zaplavit ulice New Yorku bezkonkurečně nejlepší a přitom nejlevnější drogou. Díky tomu se záhy vyšvihne na samotný vrchol zdejších mafiánských struktur, odkud s bohorovným klidem řídí své impérium a pomocí finančních injekcí i nečinnost zdejších policistů. Detektiv Richie Roberts (Russell Crowe) je mezi nimi bílou vránou a především díky své pověsti dostane za úkol sestavit protikorupční tým, který zavedené pořádky změní. Jako prvního si vezmou na mušku distributora mimořádně dobrého materiálu za mimořádně nízkou cenu. Smyčka se pomalu stahuje a blíží se den, kdy tyhle dvě individuality stanou tváří v tvář. Z té konfrontace může vyjít jako vítěz jenom jeden. Nebo ne?

Airfare - Sorry Baby

9. února 2008 v 12:41 Hudba
Miluju to jejich: ...uuuu..aha! :D..

Koření života - No reservations

9. února 2008 v 10:02 Filmy a seriály
Moc pěkný romantický film, žádný americký brak! :o)
Vášnivá kuchařka Kate (Catherine Zeta-Jonesová) je ochotna vyvářet i doma a s kuchyňskými recepty se svěřuje dokonce psychoanalytikovi, poněkud bezradnému z nezvyklé pacientky, které vlastně nic nechybí. Až na to, že má bezbarvý život - bez jediného opěrného bodu, bez touhy po blízkosti jiného člověka. Každý vztah totiž vnímala jako ohrožení své samostatnosti, jako pokus vetřít se do jejího hájemství. Její zaběhnuté stereotypy však změní dvě události: jednak začne pečovat o malou Zoe (Abigail Breslinová), dceru své tragicky zesnulé sestry, jednak do kuchyně nastoupí okouzlující zaměstnanec Nick (Aaron Eckhart), zbožňující vedle vybraného kulinářství také operní zpěv. Kate pocítí zmatek a zjistí, že existuje kupodivu i strava duchovní a citová.

Já chci KOALU!!!!!

9. února 2008 v 9:26 Zajímavosti
Božeeee, ony jsou tak nááádhernéééé!!!!! :-*********